Wydarzenia i osiągnięcia 2015/2016

Wydarzenia i osiągnięcia Szkoły Podstawowej nr 13 w roku szkolnym 2015/2016.

DataWydarzenie lub osiągnięcie
17.09.2015Rajd szkolny na Kozią Górkę
16.09.2015Spotkanie z policjantem uczniów klas I – „Bezpieczna droga do szkoły”
21.09.2015Akcja Kalendarze – dochód z akcji przeznaczony na Pola Nadziei
30.09.2015I miejsce w międzyszkolnych zawodach w piłce nożnej
14.10.2015Ślubowanie klas I, apel z okazji KEN
10.2015Wyróżnienie dla Michała Englerta w Międzyszkolnym konkursie „Bajarz roku”
10.2015Międzyszkolny Konkurs „Dziedzictwo Kulturowe Regionu- Konkurs Wiedzy o Bielsku-Białej”: I miejsce – Bartosz Lekki, III miejsce – Wiktoria Warot, V miejsce – Zofia Becker
5.11.2015Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – do II etapu, rejonowego przeszli uczniowie klasy 6b P. Konior, T. Kosman
6.11.2015Wojewódzki Konkurs przedmiotowy z Matematyki – do II etapu, rejonowego przeszedł uczeń klasy 6b B. Lekki
26.11.2015I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców
3.12.2015I miejsce w konkursie plastycznym „Aniołek na święta” org. przez Radę Osiedla w Mikuszowicach Śląskich – E. Wszołek
30.11-8.12.2015Kiermasz świąteczny – dochód z akcji przeznaczony na Pola Nadziei
11.2015Wyjazd do Domu Pomocy Społecznej z przedstawieniem z okazji Święta Niepodległości
12.2015Spotkanie autorskie z pisarką Renata Piątkowską w Książnicy Beskidzkiej
12.2015Wyjazd do Domu Opieki dla Osób starszych z przedstawieniem „Jasełka”
12.2015I etap konkursu z języka angielskiego organizowanego przez LO Żeromskiego – do drugiego etapu przeszło dwóch uczniów
7.01.2016Miejski Konkurs „Papier, plastik, szkło – segregacja” org. Urząd Miejski – wyróżnienie
8.01.2016Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – do III etapu, rejonowego przeszedł uczeń klasy 6b P. Konior
17.01.2016Wojewódzki Konkurs przedmiotowy z Matematyki – do III etapu, rejonowego przeszedł uczeń klasy 6b B. Lekki
02.2016Udział uczniów w Lipnickim Kolędowaniu
02.2016Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych
11.02.2016Konkurs Biblijny Jonasz – do drugiego etapu przeszli: W. Kamińska, Z. Becker, Sz. Kamiński
4.03.2016Dzień Seniora – impreza środowiskowa dla seniorów
Konkurs „Festiwal Książki” – przejście do kolejnego etapu
08.03.2016XXIII Konkurs plastyczny „Mieszkam w Beskidach”
11.03.2016IV miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Minipiłka ręczna chłopców
11.03.2016IV miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Minipiłka ręczna dziewcząt
18.03.2016I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu – sztafeta dziewczyn
18.03.2016I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu – sztafeta chłopców
14.04.2016II miejsce w Mistrzostwach Bielska-Białej Szkół Podstawowych w Gimnastyce Sportowej
22.04.2016Igrzyska Młodzieży Szkolnej – I miejsce w drużynowych zawodach pływackich dziewcząt ½ finału woj. śląskiego
22.04.2016Igrzyska Młodzieży Szkolnej – I miejsce w drużynowych zawodach pływackich chłopców ½ finału woj. śląskiego
04.2016II miejsce w konkursie „IV Festiwal Słowa” za inscenizację i I miejsce w Konkursie „IV Festiwal Słowa”
04.2016Międzyszkolny Konkurs Czytania Lektur – II miejsce Andrzej Kantor
04.2016Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny „Wspomnienie o Irenie Sendlerowej” – wyróżnienie za pracę plastyczną
04.2016Tworzymy Własne Wydawnictwo II etap Polska-Czechy-Słowacja
22.04.2016I miejsce w VI Festiwalu Książki organizowanym przez WOM i ATH, II miejsce za inscenizację
 27.04.2016II miejsce w Wiosennym Turnieju Mini Piłki Siatkowej
14.05.2016Majówka z Trzynastką – impreza dla środowiska
25.05.2016I miejsce w Wiosennych Zawodach Pływackich dla dzieci klas I-III SP w Bielsku-Białej
05.2016II miejsce w XII edycji konkursu plastycznego „Co słonko widziało” – N. Rusin
05.2016I miejsce w konkursie plastycznym „Katyń 1940 – pamiętamy” – M. Mazur
26.05.2016I miejsce w „XXIII Ogólnopolskich Dniach Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego” w kategorii wiedza (P. Grzybowski, M. Zdrowak, W. Kuźmiński), I miejsce w kategorii Korowód
7.06.2016II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym „Olimpijskie potyczki” – B. Lekki, W. Warot, N. Kolud
I Regionalny Konkurs Historyczny „Kocham Polskę” pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach – II miejsce P. Konior i W. Kamińska, wyróżnienie – B. Lekki
8.06.2016XVI Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt – III miejsce
11.06.2016Udział w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Sportowców na Jasną Górę do Częstochowy. Wyróżnienie dla szkoły za wychowanie dzieci i młodzieży poprzez sport i rekreacje, oparte na zasadach fair-play.
06.2016III miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych w Bielsku-Białej
16.06.2016Zawody w pływaniu org. WOPR – II miejsce
 17.06.2016Udział w Festiwalu Dobrej Energii – odbiór wyróżnień i nagród

Leave a Reply