Odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej

Dnia 17 listopada 2015 r. uczniowie klas VIa i IVc odwiedzili pod opieką p. Aleksandry Marcelińskiej i p. Darii Radeberg mieszkańców Domu Pomocy Społecznej mieszczącym się w Bielsku-Białej przy ulicy Żywieckiej. Uczniowie wystawili uroczysty program muzyczno-poetycki z okazji obchodzonego niedawno Narodowego Święta Niepodległości.

Każdy uczeń był tego dnia ubrany odświętnie, a jego strój zdobił kotylion w barwach biało-czerwonych. Występ uczniów bardzo podobał się wszystkim uczestniczącym w spotkaniu pensjonariuszom, którzy bili gromkie brawa i wylewnie dziękowali młodym artystom. Dodatkową atrakcja były własnoręcznie wykonane przez dzieci prezenty – laurki z okazji Święta Niepodległości z wierszami niepodległościowymi, które uczniowie wręczyli wzruszonym staruszkom. Usłyszeliśmy też wiele słów wdzięczności i podziękowań ze strony przewodniczącej Domu Pomocy Społecznej – pani Krystyny Wolskiej.