Spotkanie z dietetykiem

Dnia 28 listopada 2014 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie
z Panią Justyną Jędrzejowską – dietetyczką, która na co dzień pracuje w Centrum dietetycznym NATUR HOUSE. W spotkaniu uczestniczyły wszystkie klasy 4-6.

Celem spotkania było uświadomienie uczniom, jak ważne jest zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia. Pani dietetyczka przedstawiła ciekawą prezentację, a uczniowie mieli możliwość poczęstunku zdrowymi owocami i warzywami. Spotkanie bardzo się podobało wszystkim uczniom, ponieważ chętnie zadawali mądre pytania i odpowiadali na problematyczne zagadnienia.

W drugiej części spotkania Pani Dietetyczka przygotowała wiele konkursów, a uczniowie otrzymali nagrody. Dekoracja i nastrój przyczyniły się do zainteresowania uczniów zdrowym stylem życia i wpływem zdrowego odżywiania na zdrowie i dobre samopoczucie. Pod koniec spotkania został rozstrzygnięty konkurs poetycki o zdrowym stylu życia, który wygrała Alicja Bargieł – uczennica klasy 5c.

Bernadeta Sitek