Majowe Święto Trzynastki 2014

Kolejny rok, kolejna wiosna i kolejna Majówka za nami. 17 maja szalona muzyka rozrywkowa z lat 70 bawiła cały Lipnik. Usłyszeliśmy wspaniałe wykonania uczniów naszej szkoły. Dzieciaki spisały się na medal.

Zapraszamy w przyszłym roku. Będzie dobra zabawa, mnóstwo emocji i oczywiście pyszne ciasta i hot dogi.

WSPÓŁORGANIZATORZY I SPONSORZY„MAJÓWKI Z TRZYNASTKĄ”

1. Urząd Miasta – Wydział Kultury Fizycznej i Turystyki
  2. Zakład Gospodarki Odpadami w Bielsku-Białej
  3. Zakład Oczyszczania Miasta SITA
  4. Rada Osiedla – Lipnik
  5. Spółka MGD GMW SP. z o.o SP. K. – Wadowice
  6. Piekarnictwo – Marcin i Rafał Wykręt
  7. Cukiernictwo – Zdrowak
  8. Lewiatan – Makowscy
  9. Dostarczenie upominków – Rodzice uczniów kl. I – VI
  10. Domowe wypieki – Rodzice uczniów kl. 0 – VI

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji „Majówki z Trzynastką. Dziękujemy i zapraszamy za rok!