Spotkanie autorskie z Martą Fox

W piątek 29 listopada 2013 roku uczniowie klasy VI b i VI c naszej szkoły zostali zaproszeni do Książnicy Beskidzkiej na spotkanie autorskie z panią Martą Fox. Ciesząca się niezwykłą popularnością wśród młodych czytelników pisarka porusza w swojej twórczości trudne tematy wieku dorastania.

Powieści Marty Fox wprowadzają w świat wrażliwej młodzieży tęskniącej za przyjaźnią, akceptacją i miłością. Pierwsza część spotkania była opowieścią pisarki o swojej twórczości, życiu osobistym i wspomnieniach z lat dzieciństwa. W drugiej części pani Marta Fox odpowiadała na pytania zebranych uczniów. Całe spotkanie odbyło się w miłej i ciepłej atmosferze. Na koniec uczniowie mogli indywidualnie porozmawiać z pisarką, zdobyć autograf oraz zakupić jej książkę.