Koła zainteresowań

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli dla klas 1-3 w roku szkolnym 2017/2018

Tygodniowy czas zajęć Nazwisko i imię nauczyciela Rodzaj zajęć Czas i miejsce zajęć
2 h Olga Łozińska-Marek

1a

Zespół wyrównawczy Środa 11.45-12.30 s. 7a
Zajęcia ogólnorozwojowe Czwartek 11.45-12.30, s. 7a
2 h Iwona Maeser

1b

Zespół wyrównawczy Środa 11.45-12.30 s. 29
Koło plastyczne Czwartek 11.45-12.30, s. 29
2 h Dorota Wróbel

1c

Zespół wyrównawczy Poniedziałek 11.45-12.30, s. 16a
2 h Dorota Tomaszewska

2a

Zespół wyrównawczy Środa 12.35-13.20, s. 7a
Koło ekologiczne Poniedziałek 12.35-13.20, s. 6a
Zajęcia rekreacyjne SKKT Soboty
4 h Ewa Danel-Majdak

2b

Zespół wyrównawczy Piątek 10.40-11.25, s. 7a
Zajęcia rekreacyjne SKKT Soboty, niedziele
3 h Małgorzata Stasicka

3a

Zespół wyrównawczy Piątek 11.45-12.30, biblioteka
Koło matematyczne Środa 10.40-11.25, s. 16a
Koło przyrodnicze Wtorek 10.40-11.25, s. 16a
2 h Bogusława Soduła

3b

Zespół wyrównawczy Czwartek 11.45-12.30, s. 7a
Koło matematyczne Wtorek 12.35-13.20, s. 7a
10h Ilona Kanik

3c

Zespół  wyrównawczy Wtorek 12.30-13.20, s. 16a
Pierwsza pomoc kl. I I-III 2018
Zespół mistrzów Poniedziałek 11.45-12.30, s. 16a
Koło Caritas Soboty
Zajęcia rekreacyjne SKKT Soboty
2 h Ewa Dzierżak

3d

Zespół wyrównawczy Piątek 11.45-12.30, s. 6a
Zespół dla dzieci uzdolnionych Poniedziałek 11.45-12.30, s.
2 h Ewa Kraus

3e

Zespół wyrównawczy Środa 10.40-11.25, s.
Zajęcia rozwijające zainteresowania „Mam talent” Czwartek 7.15-8.00, s.24
Koło szachowe Wtorek 7.15-8.00, s. 24
2 h Ewa Konior-Zawalonka

3f

Zespół wyrównawczy Środa 7.10-7.55, s. 26
Zajęcia muzyczne „Zakręcone nutki” Czwartek 12.35-14.10, s. 6a

Zajęcia pozalekcyjne klas 4-7 oraz klas gimnazjalnych w roku szkolnym 2017/2018

Opiekun Rodzaj zajęć Termin zajęć
Biegun Ewelina Koło j. ang. – kl. V-VII Środa 13.25-14.10
Bies Anna Koło historyczne Czwartek 7.10-7.55
Szkolne koło PCK Piątek 7.15-8.00
Błasiak Łukasz Zespołowe gry sportowe czwartek 7.10-7.55
Borkała Wojciech SKS piłka koszykowa Środa 7.10-7.55
Piłka siatkowa Czwartek 15.45-16.30
Broniszewska Joanna Koło matematyczne kl.4b, 4d Środa 13.25-14.10
Bujnowska Marta Koło języka angielskiego Piątek 13.25-14.10
Caputa-Tarnowska Małgorzata Lekkoatletyka/gry sportowe czwartek 7.00-7.45, poniedziałek 15.00-15.45
Gry i zabawy kl.IV Piątek 14.15-15.00
Chromiec-Grzybowska Marzena Koło muzyczne Środa 14.15-15.00
Ciepielewska-Rosa Monika Koło chemiczne Poniedziałek 14.15-15.00
Koło biologiczne Środa 13.25-15.00
Czyż Wanda Koło języka rosyjskiego Środa i piątek 7.10-7.55
Koło literacko-poetyckie Piątek 12.30-14.00
Bogdan Gacek Koło informatyczne wtorek 14.15-15.45
Gandzel Beata Koło plastyczne Środa 11.00-12.00
Pomoc w odrabianiu lekcji wtorek 11.30-12.30
Garbat Elżbieta – s. Cecylia Koło religijno-muzyczne Piątek 8.50-9.35
Górna-Król Dorota Koło polonistyczne Wtorek i czwartek 7.10-7.55
Repetytorium kl. III Poniedziałek 8.00-8.50

poniedziałek 14.15-15.00

Herman Małgorzata – s. Noemi Koło teatralne Poniedziałek 15.00-15.45
Hulboj Anna Koło fizyczne Środa 7.10-7.55
Repetytorium dla kl. G3 Środa 7.10 – 7.55
Jakóbiec-Piechowicz Halina Koło „Moje zainteresowania” Poniedziałek 7.00-8.00
Pomoc w odrabianiu zadań domowych Piątek 7.00-8.00
Jakóbiec Wieteska Katarzyna Zajęcia socjoterapeutyczne Piątek 12.00-14.00
Jurusik-Wasilewska Sylwia Koło języka rosyjskiego Czwartek 13.25-14.10
Kozak Beata Repetytorium kl. III Poniedziałek 14.15-15.00
Kruk Janusz SKS gim. sportowa
SKS piłka ręczna
Środa 15.45-16.30
Poniedziałek 7.00-7.45, środa 15.00-15.45
Kwaśna Renata Koło geograficzne Czwartek 14.15-16.00
Koło przedmiotowe Piątek 7.10-7.55
Lauzer Jadwiga Koło matematyczne Piątek 14.15 – 15.00
Repetytorium dla kl. G3C Wtorek 13.25 – 14.10
Repetytorium dla kl.G3B Wtorek 14.10 – 15.00
Linert Magdalena Repetytorium z angielskiego kl. III Środa 14.15-15.00
Marcelińska Aleksandra Koło języka polskiego Poniedziałek 7.10-7.55
Męcner Angelika Koło matematyczne Środa 7.10-7.55
Zajęcia wyrównawcze kl. 4c Piątek 7.10-7.55
Ks. Michalik Jakub Szkolne Koło Caritas Wtorek 15.55-16.40
Michalska-Ostrowska Danuta Koło plastyczne Środa 14.15-15.00
Nowak Edyta Repetytorium z polskiego dla kl. 3c Czwartek 14.15-15.00
Oleksy-Nocoń Wioletta Koło dziennikarskie „Mistrz pióra” Środa 13.25-14.10
Pękala Olaf Koło turystyczne kl. 5a wg planu
Radeberg Daria Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Środa 7.10-7.55
Rosner-Puzoń Justyna Repetytorium dla kl. IIIB Czwartek 7.10-7.55
Rybiński Jacek SKS piłka nożna Piątek 16.45-17.30
SKS pływanie Piątek 15.00-15.45
Sikora Wojciech SKS pływanie Piątek 15.00-15.45
Koło informatyczne Piątek 14.15-15.00
Sitek Bernadeta Koło ekologiczne Poniedziałek 13.25 – 14.10
Siwek Kinga Koło chemiczne Piątek 13.25-14.10
Słaboszewska Agnieszka Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.4 Poniedziałek 9.45-10.30
Słonowska Renata Koło humanistyczne Poniedziałek, piątek
Sordyl Katarzyna Koło plastyczne poniedziałek 7.50-8.50
Pomoc w odrabianiu zadań domowych Wtorek 14.10-15.10
Strojek Katarzyna Kółko szachowe Czwartek 15.00-16.00
Siatkówka dziewcząt Piątek 7.00-8.00
Tinda-Gniewek Małgorzata Koło plastyczne Czwartek 11.00-12.00
Pomoc w odrabianiu zadań domowych Piątek 11.00-12.00
ks. Wilk Krzysztof Koło liturgiczne Poniedziałek 18.30-19.15
Katecheza czwartkowa dla kl. III gim. Czwartek 18.45-19.30
Ruch Światło-Życie Sobota 11.30-13.00
Włosek Adriana Koło plastyczne Środa 10.30-11.30
Pomoc w odrabianiu zadań Czwartek 10.30-11.30
Worecka Bożena Koło plastyczne Poniedziałek 15.00-16.00
Gry i zabawy ogólnorozwojowe Piątek 16.00-17.00

Konsultacje dla uczniów klas 4-7 w roku szkolnym 2017/2018

Prowadzący Terminy zajęć
Biegun Ewelina Środa 1415 – 1500
Bies Anna Wtorek 1325 – 1410
Środa 700 – 745 dla klas II i III gimnazjum
Borkała Wojciech Środa 700 – 745
Broniszewska Joanna Wtorek 710 – 755
Bujnowska Marta Czwartek 1325 – 1410 dla kl. 4d i 5c
piątek 13.25-14.10 dla kl. 5a, 5b i 7b
Caputa-Tarnowska Małgorzata Piątek 1415 – 1630
Chromiec-Grzybowska Marzena Czwartek 1325 – 1410
Ciepielewska-Rosa Monika Wtorek 710 – 755
Czyż Wanda piątek 1415 – 1500
Filuś Marek Piątek 1410 – 1440
Gacek Bogdan Piątek 1415 – 1500
Górna-Król Dorota Poniedziałek 710 – 755
Herman Małgorzata Środa 1320 – 1410
Hulboj Anna Czwartek 710 – 755
Jurusik-Wasilewska Sylwia Czwartek 1415 – 1500
Kozak Beata Piątek 1415 – 1500
Kruk Janusz Środa 1500 – 1545
Kwaśna Renata Piątek 710 – 755
Lauzer Jadwiga Środa 710 – 755
Linnert Magdalena Środa 1325 – 1410 dla klas 4a i 4b
Czwartek 1415 – 1500 dla klas gimnazjalnych
Marcelińska Aleksandra Czwartek 1415 – 1500
Męcner Angelika Piątek 850 – 935
ks. Michalik Jakub Wtorek 1415 – 1500
Michalska-Ostrowska Danuta Wtorek 1415 – 1500
Nowak Edyta Czwartek 1325 – 1410
Oleksy-Nocoń Wioletta Środa 1415 – 1500
Pękala Olaf Środa 1415 – 1500
Radeberg Daria Wtorek 1415 – 1500
Środa 710 – 755
Rosner-Puzoń Justyna Wtorek 1415 – 1500 dla uczniów klas 4a, 4e, 4f
Czwartek 1325 – 1410 dla uczniów klas 3B
Rybiński Jacek Piątek 1510 – 1600
Sikora Wojciech Środa 1500 – 1545
Sitek Bernadeta Poniedziałek 1415 – 1500
Siwek Kinga Środa 1325 – 1500
Słaboszewska Agnieszka Czwartek 710 – 755
Strojek Katarzyna Poniedziałek 1500 – 1600
ks. Wilk Krzysztof Środa 1415 – 1500

Zespoły korekcyjno-kompensacyjne i zajęcia rewalidacyjne

Rodzaj zajęć
Prowadzący Terminy zajęć
Miejsce zajęć
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Wiesława Zielińska środa 11.45-12.30 sala 4a
wtorek 11.45-12.30 sala 4a
czwartek 11.45-12.30 sala 4a
piątek 11.45-12.30 sala 4a
 Zajęcia rewalidacyjne  Ilona Kanik

 

 

 

 

poniedziałek  7.45-8.45 sala 4a
wtorek 10.40-11.40 sala 4a
środa 14.15-15.15 sala 4a
piątek 10.40-11.40 sala 4a
Zajęcia rewalidacyjne Dorota Wróbel czwartek 9.45-10.30 sala  4a
piątek 9.45-10.30 sala 4a
środa 12.30-13.30 sala 4a
czwartek 12.30-13.30 sala 4a
poniedziałek 12.30-13.30 sala 4a
czwartek 13.30-14.30 sala 4a
poniedziałek 13.30-14.30 sala 4a
wtorek 11.45- 12. 45 sala 4a
Zajęcia rewalidacyjne Katarzyna Jakóbiec-Wieteska poniedziałek 13.20-15.20 gabinet pedagoga
piątek 8.50-10.50 salka korekcyjna
piątek 11.25-13.25 gabinet pedagoga
Zajęcia rewalidacyjne Anna Stokłosa poniedziałek 14.15-15.15 sala nr 15
wtorek 13.25-14.25 sala nr 15