Konsultacje dla uczniów i rodziców klas I-VIII rok szkolny 2023/2024
PROWADZĄCY | TERMIN ZAJĘĆ |
Biegun Ewelina | środa 7.10 – 7.55 |
Błasiak Łukasz | poniedziałek 13.30 – 14.15 |
Borkała Wojciech | piątek 14.15 – 15.00 |
Broniszewska Joanna | piątek 7.10 – 7.55 |
Bujnowska Marta | środa 7.10 – 7.55 |
Caputa-Tamowska Małgorzata | poniedziałek 15.00 – 15.45 |
Chromiec-Grzybowska Marzena | wtorek 7.10 – 7.55 |
Czerwińska Jadwiga | środa 12.40 – 13.25 |
Danel-Majdak Ewa | piątek 8.45 – 9.30 |
Derlich Małgorzata | czwartek 14.20 – 15.05 |
Filuś Marek | piątek 13.30 – 14.15 |
Gacek Bogdan | poniedz./wtorek 14.20 – 15.05 |
Gandzel Beata | środa 7.10 – 7.55 |
Garbat Elżbieta – s. Cecylia | środa 12.40 – 13.25 |
Górna-Król Dorota | środa 7.10 – 7.55 |
Hachuła Natalia | wtorek 7.30 – 8.30 |
Hulboj Anna | środa 7.10 – 7.55 |
Jachimowicz Renata | środa 7.10 – 7.55 |
Kanik Ilona | piątek 11.40 – 12.25 |
Konior-Zawalonka Ewa | czwartek 7.10 – 7.55 |
Kozak-Gwoździewicz Beata | wtorek 14.20 – 15.05 |
Kwiatkowska Patrycja | – |
Lauzer Jadwiga | poniedziałek 7.10 – 7.55 |
Linnert Magdalena | poniedziałek 8.00 – 8.45 |
Łozińska-Marek Olga | poniedz./wtorek 7.10 – 7.55 |
Łożyński Mateusz | środa 15.05 – 15.55 |
Maeser Iwona | czwartek 11.40 – 12.25 |
Marcelińska Aleksandra | poniedziałek 7.10 – 7.55 |
Męcner Angelika | Środa 14.20 – 15.05 |
Michalska-Ostrowska Danuta | piątek 7.10 – 7.55 |
Ks. Mikociak Tomasz | co drugi tydz. |
Moczydłowska Katarzyna | środa 13.00 – 14.30 |
Motak Bogusława | poniedziałek 13.30 – 14.15 |
Nowak Edyta | piątek 7.10 – 7.55 |
Pękala Olaf | – |
Ptak-Kubica Beata | środa 7.10 – 7.55 |
Radeberg Daria | poniedziałek 13.30 – 14.15 |
Rosner-Puzoń Justyna | poniedziałek 10.00 – 11.00 |
Rybiński Jacek | piątek 14.15 – 15.00 |
Sikora Wojciech | wtorek 14.20 – 15.05 |
Sitek Bernadeta | czwartek 7.10 – 7.55 |
Słaboszewska Agnieszka | wtorek 7.10 – 7.55 |
Słonowska Renata | czwartek 14.30 – 15.15 |
Soduła Bogusława | piątek 12.40 – 13.25 |
Sordyl Katarzyna | poniedziałek 13.40 – 13.25 |
Stasicka Małgorzata | czwartek 12.40 – 13.25 |
Ks. Stoły Maciej | czwartek 14.20 – 15.05 |
Strojek Katarzyna | poniedziałek 14.15 – 15.05 |
Śleziak-Namiota Marlena | wtorek 12.40 – 13.25 |
Tinda-Gniewek Małgorzata | poniedziałek 16.00 – 17.00 |
Tomaszewska Dorota | wtorek 10.00 – 11.00 |
Wiśniewska Beata | piątek 11.00 – 12.00 |
Włosek Adriana | środa 14.00 – 15.00 |
Wójtowicz Paulina | czwartek 14.00 – 15.00 |
Wróbel Dorota | wtorek 12.40 – 13.25 |