Konkursy na Stulecie Niepodległości Polski

W ramach obchodów Stulecia Niepodległości Polski uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  międzyszkolnych konkursach, których celem było rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej wśród dzieci i młodzieży oraz wzbogacanie wiedzy uczniów na temat historii Polski.

W konkursie  plastycznym „Niepodległa sercem malowana”  I miejsce w kategorii klas 1-3 zdobyła Aleksandra Kowalik z klasy 1a,  a II miejsce w kategorii klas 4-6  Coleen Hampel z klasy 4c.

W  konkursie interdyscyplinarnym „Wyślij Polsce życzenia z okazji jubileuszu” III miejsce w kategorii klas 1-3 zdobyła Julia Sordyl z klasy 1a, wyróżnienie w kategorii klas 4-6 Natalia Musioł z klasy 5a , zaś II miejsce w kategorii klas 7-8 oraz gimnazjum Patrycja Kanik z klasy 8a.

W  konkursie recytatorskim „Nosimy Cię w swych sercach”  II miejsce wywalczyła Nikola Smolarczyk, uczennica klasy 2a.

Nagrody i dyplomy zostały wręczone podczas uroczystej Gali zorganizowanej przez Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej.  Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy.