Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 22 czerwca 2018 r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

Pani dyrektor Iza Laszczak pogratulowała dzieciom wspaniałych wyników w nauce i super frekwencji. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub więcej i wzorowe zachowanie odebrali piękne nagrody książkowe z rąk pani dyrektor Izy Laszczak i pani wicedyrektor Wiesławy Zielińskiej oraz wychowawców klas. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy mieli 100% frekwencję. Trzeba przyznać, że było tych uczniów bardzo dużo. Klasa 4a i 4d pod opieką pań: Wiolety Oleksy-Nocoń i Joanny Broniszewskiej wystawiły zabawne przestawienie o tym, że dzieciom na pewno będzie bardzo brakować chodzenia do szkoły w czasie wakacji. Uczniowie zaśpiewali też super piosenkę o wakacjach i lecie. Na koniec pani dyrektor Iza Laszczak życzyła dzieciom wspaniałych wakacji.