Palmy Szkolnego Koła Caritas

W dniach 23 i 24 marca członkowie SKC i chętni uczniowie naszej szkoły wykonali i ozdobili 60 palm, które wraz ze święconką i z innymi ozdobami świątecznymi (wykonanymi przez osoby niepełnosprawne) zostały sprzedane w naszym kościele.

Dochód ze sprzedaży został przekazany na działalność świetlicy, która prowadzi Warsztaty Terapii Zajęciowej PORT dla osób niepełnosprawnych w Bielsku-Białej oraz na charytatywną działalność Szkolnego Koła Caritas.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu świątecznego kiermaszu państwu Katarzynie i Grzegorzowi Sordyl, pani Jolancie Fajfur oraz pani Marcie Foltyn (za przygotowanie święconki).

Młodzi wolontariusze: Natalia i Anna Musioł, Natalia Białek, Zuzanna Pilorz, Jakub Matejko, Oliwier Wawak, Malwina Kędroń, Julia Bochenek, Oliwia Lukas, Patrycja Kanik, Krzysztof Mazur, Emilia i Jagoda Klaja, Milena Byrska, Anna Kasztura, Róża Kędroń. Wam też dziękujemy za pracę i wielkie serducho.