Ksiądz Biskup Roman Pindel z wizytą w naszej szkole

Dnia 8 grudnia, w ramach wizytacji kanonicznej w lipnickiej Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, przybył do naszej szkoły Ksiądz Biskup Roman Pindel wraz z Księdzem Proboszczem Jerzym Wojciechowskim. Pani Dyrektor Iza Laszczak serdecznie przywitała przybyłych gości, a uczniowie, rodzice i nauczyciele wręczyli kwiaty. Następnie odbyła się bardzo wymowna i uroczysta część artystyczna. Młodzi aktorzy udowodnili, że „Bóg jest obecny w każdym człowieku.”

Ksiądz Biskup podziękował wszystkim za miłe przyjęcie w szkole oraz przygotowanie ciekawego programu o bogatej treści religijnej i wysokim poziomie artystycznym. „To była piękna katecheza” – zaznaczył podczas serdecznej rozmowy. Ostatnim elementem odwiedzin zacnego gościa było spotkanie z radą pedagogiczną i przedstawicielami rodziców.

Wizyta Księdza Biskupa to wyjątkowe i wzruszające wydarzenie w życiu naszej szkoły.