Kalendarz szkolny 2017/2018

I Organizacja roku szkolnego:

Zimowa przerwa świąteczna 23 XII – 31 XII 2017
Ferie zimowe 29 I – 9 II 2018
Ferie wiosenne 29 III – 3 IV
Zakończenie roku szkolnego 22 VI
Dodatkowe dni wolne od nauki 2 XI, 30 IV, 2 V, 4 V, 1 VI

18, 19, 20 IV 2018 – egzamin gimnazjalny


II Spotkania z rodzicami:

Zebrania klasowe rodziców 5 IX, 13 i 14 IX, 15 XI, 24 I, 25 IV
Dyżury nauczycielskie

(1. środa miesiąca godz. 15.30 – 16.30)

4 X, 6 XII, 7 III, 6 VI

 

III Posiedzenia Rady Pedagogicznej:

Konferencje klasyfikacyjne uczniów 24 I, 13VI
Konferencje szkoleniowe IX, X XI, III, IV

 

IV Uroczystości i akcje szkolne i uczniowskie:

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 4 IX
Akcja sprzątanie świata IX
Rajd szkolny IX
Ślubowanie klas pierwszych 13 X
Dzień KEN 13 X
Święto Odzyskania Niepodległości 10 XI
Akcja „Cała Polska czyta dzieciom” X/XI
Dzień Seniora I/II
Pasowanie na czytelnika kl. I I/II
Święto wiosny 21 III
Dzień Ziemi 24 IV
Święto Patrona Szkoły 21 III
Konstytucja 3 Maja 28 IV
Majówka z Trzynastką 26 V 2018
Święto sportu 30 V
Zakończenie roku szkolnego 22 VI

V Apele szkolne:

Prezentacja kół zainteresowań i organizacji działających w naszej szkole IX
Dzień KEN X
Ślubowanie klas I X
Święto Odzyskania Niepodległości XI
Święta Bożego Narodzenia XII
Podsumowanie pracy w I semestrze I
Ferie zimowe – bezpieczeństwo I
Dzień Służby Zdrowia IV
Dzień Ziemi IV
Konstytucja 3 Maja V
Dni Książki V
Dzień dobrych uczynków V
Dzień Sportu VI
Żegnaj szkoło VI

 

VI Sport i turystyka:

Turnieje międzyklasowe tenisa stołowego kl. V-VI X – W. Borkała, J. Kruk
Szkolne zawody pływackie V – J. Rybiński
Biegi przełajowe IX – W. Borkała, J. Kruk
Koszykówka X – W. Borkała
Międzyklasowe mecze piłki nożnej dla kl. IV-VI V/VI – J. Rybiński
Międzyszkolne zawody w piłce ręcznej dziewczyn i chłopców XI – J. Kruk
Biegi sztafetowe dziewczyn V/VI – J. Kruk
Czwórbój lekkoatletyczny W. Borkała, J. Kruk
Dzień Sportu VI – W. Borkała
Karta rowerowa V-VI – W. Pękala
Wycieczki klasowe wg planu
Rajd szkolny IX
Rajdy SKKT wg planu

 

VII Konkursy szkolne – kl. I-III:

Konkurs plastyczny „Znaki drogowe” dla kl. I IX – I. Maeser, D. Wróbel
Konkurs wiedzy o ruchu drogowym kl. II-III IX – E. Dzierżak, B. Soduła, O. Łozińska-Marek
Konkurs plastyczny „Papierosy szkodzą zdrowiu” IX/X – B. Worecka, K. Sordyl,
Tydzień ze Statutem Szkoły – konkurs wiedzy dla klas I-III XI – M. Stasicka
Konkurs nauk przyrodniczych „Świetlik” III – D. Tomaszewska
Konkurs „Olimpusek” XI – E. Kraus
Konkurs plastyczny „Jesień” dla kl. I-III XI – B. Worecka
Konkurs piosenki patriotycznej dla kl. I-III XI – I. Kanik, E. Kraus, E. Konior-Zawalonka
Konkurs „Mieszkam w Beskidach” dla kl. I-III XI – E. Konior-Zawalonka
Święto Pluszowego Misia – konkurs plastyczny XI – D. Wróbel, M. Tinda-Gniewek
Konkurs plastyczny „Mikołaj” XII – B. Worecka
Konkurs plastyczny „Zima” I/II – B. Worecka
Konkurs recytatorski „Zimowe uciechy” I/II – M. Stasicka
Konkurs matematyczny „Kangur” kl. II-III III – wychowawcy klas II i III
Konkurs plastyczny „Pisanki” III – E. Konior-Zawalonka
Konkurs „Bieg po zdrowie” dla kl. I-III IV – I. Kanik, K. Sordyl
Konkurs plastyczny „Wiosna” dla kl. I-III IV – B. Worecka
Szkolny konkurs ortograficzny dla klas II-III IV/V – kl.II B. Soduła, E. Kraus

kl. III: I. Kanik,

Tydzień z ekologią IV – D. Tomaszewska
Szkolny konkurs matematyczny dla kl. I-III V – kl. I B. Kordek,

kl. II M. Stasicka,

kl. III E. Kraus

Konkurs plastyczny „Dobre uczynki” dla kl. I-III V – wszyscy wychowawcy kl. I-III
Konkurs „Mam talent” dla kl. I-III VI – E. Kraus, E. Konior-Zawalonka

 

VIII Konkursy szkolne – klasy IV-VI:

Konkurs recytatorski „Poezja pod Groniczkami” IV – A. Marcelińska, W. Oleksy-Nocoń, O. Pękala
Konkurs Ortograficzny dla kl. IV, V, VI XI – A. Marcelińska
Konkurs dotyczący znajomości baśni Andersena II – A. Marcelińska
Konkurs „Pisać każdy może – ja też!” XI (I etap), V (II etap) – A. Marcelińska, W. Oleksy-Nocoń
Konkurs „American Day” III – E. Biegun, J. Bujnowska, A. Słaboszewska
„Piękna nasza Polska cała” – Dzień Dziecka VI – M. Chromiec-Grzybowska,

D. Michalska-Ostrowska

„Mistrz tabliczki mnożenia klas IV” X – A. Męcner, J. Broniszewska, D. Radeberg
Konkurs matematyczno-przyrodniczy dla kl. V IV – B. Sitek, J. Broniszewska, D. Radeberg
Konkurs matematyczny dla klas VI X – A. Męcner, J. Broniszewska, D. Radeberg
Międzyszkolny konkurs matematyczny organizowany przez Szkołę Podstawową nr 29 V – A. Męcner, J. Broniszewska, D. Radeberg
Międzyszkolny konkurs matematyczny im. Stefana Banacha I (I etap), III (II etap) – A. Męcner, J. Broniszewska, D. Radeberg
Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur” III – A. Męcner, J. Broniszewska, D. Radeberg
Konkurs muzyczny „Śpiewać każdy może” – Dzień Dziecka VI – M. Chromiec-Grzybowska
Konkurs mitologiczny V/VI – D. Michalska-Ostrowska

 

Dodaj komentarz