Rozstrzygnięcie konkursu „Tworzymy własne wydawnictwo”

Dnia 28 kwietnia 2017 odbyło się w Książnicy Beskidzkiej przy ul. Słowackiego uroczyste rozstrzygnięcie XVIII Edycji Międzynarodowego Konkursu Polsko-Czesko-Słowackiego z cyklu „Tworzymy Własne Wydawnictwo”. Tajemnicze miejsca mojego miasta. Historia, która może się zdarzyć. Czytaj dalej Rozstrzygnięcie konkursu „Tworzymy własne wydawnictwo”

Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja

Dnia 27 kwietnia 2017 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 13 apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja. Program artystyczny przygotowały klasy Va i Vc pod opieką pań: Aleksandry Marcelińskiej, Darii Radeberg i Eweliny Biegun. O oprawę muzyczną zadbała pani Marzena Grzybowska, a o oświetlenie i efekty techniczne – p. Olaf Pękala.

Czytaj dalej Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja

Spotkanie z psychologiem

W dniu 26.04.2017 r. przed i po zebraniach odbędzie się dla rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 spotkanie z psychologiem p. Beatą Kapustą-Barabasz na temat: „Rola kar i nagród w wychowaniu dziecka”

O godzinie 16.00-16.30 w sali nr 1 dla rodziców uczniów klas I-III

O godzinie 16.45-17.15 w sali nr 5 dla rodziców uczniów klas IV-VI

Wyniki XXIV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mieszkam w Beskidach

Możemy pochwalić się naszymi zdolnymi uczniami, którzy w konkursie Mieszkam w Beskidach zdobyli bardzo wysokie miejsca, np. I i II. Jest to wielki sukces, tym większy, że w tym roku na ten konkurs wpłynęło ponad  7 tysięcy prac z Polski i z zagranicy. Nasi uczniowie wykonali na ten konkurs ponad 30 prac w różnych kategoriach: poezja, fotografia, makieta, wyklejanka, kolaż, rysunek. Czytaj dalej Wyniki XXIV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mieszkam w Beskidach