Koła zainteresowań

Rok szkolny 2018/2019

Zajęcia dodatkowe dla klas 1-3

Tygodniowy czas zajęćNazwisko i imię nauczycielaRodzaj zajęćCzas i miejsce zajęć
2hMałgorzata Stasicka

1a

Zespół wyrównawczyŚroda 11.45-12.30, s. 7a
Koło dla uzdolnionychPiątek 12.35-13.20, stołówka.
2hBogusława Soduła

1b

Zespół wyrównawczyWtorek 11.45-12.30, s. 7a
Koło matematycznePiątek 11.45-12.30, s. 7a
2hBożena Worecka

1c

Zespół wyrównawczyWtorek 12.30-13.20, s. 7a
Kółko plastyczneczwartek 12.30-13.20, s.30
2 hOlga Łozińska-Marek

2a

Zespół wyrównawczyPoniedziałek 10.40-11.25 s. 7a
Zajęcia rozwijające uzdolnienia artystycznewg harmonogramu
2 hIwona Maeser

2b

Zespół wyrównawczyŚroda 11.45-12.30 s. 29
Koło plastyczneCzwartek 11.45-12.30, s. 29
2 hDorota Wróbel

2c

Zespół wyrównawczyWtorek 11.45-12.30
Zajęcia rekreacyjne SKKTSoboty wg harmonogramu
2 hDorota Tomaszewska

3a

Zespół wyrównawczyPiątek 12.35-13.20, s. 7a
Zajęcia rekreacyjne SKKTSoboty wg harmonogramu
4 hEwa Danel-Majdak

3b

Zespół wyrównawczyPiątek 10.40-11.25, s. 7a
Zajęcia rekreacyjne SKKTSoboty wg harmonogramu

Zajęcia pozalekcyjne klas 4-8 oraz klas gimnazjalnych

OpiekunRodzaj zajęćTermin zajęć
Biegun Ewelinarepetytoriumśroda 14.15-15.00
Błasiak ŁukaszSKSpiątek 14.15-15.00
Borkała WojciechSKS koszykówkaczwartek 7.10-7.55
SKS koszykówkawtorek 15.00-15.45
Broniszewska Joannarepetytorium – kołopiątek 13.25-14.10
Bujnowska Martarepetytorium 8bwtorek 14.15-15.00
Caputa-Tarnowska Małgorzatazajęcia sportoweśroda 7.00-7.45,

poniedziałek 15.00-15.45

Chromiec-Grzybowska MarzenaKoło muzyczneŚroda 14.15-15.00
Ciepielewska-Rosa MonikaKoło biologiczneŚroda 14.15-15.00
Dzierżak EwaZajęcia rozwijające uzdolnienia artystycznewg odrębnego harmonogramu
Gacek BogdanKoło informatycznewtorek 14.15-15.45
Garbat Elżbieta – s. CecyliaKoło religijno-muzycznePiątek 8.50-9.35
Górna-Król DorotaRepetytorium kl. IIIwtorek 7.10-7.55
Herman Małgorzata – s. NoemiKoło teatralnePoniedziałek 13.25-14.10
Jurusik-Wasilewska SylwiaKoło języka rosyjskiegoCzwartek 7.10-7.55
Konior-Zawalonka EwaKoło artystycznewg odrębnego harmonogramu
Kozak BeataRepetytorium kl. IIIAPiątek 14.15-15.00
Kruk JanuszSKS gim. sportowa
SKS piłka ręczna
Środa 15.00-15.45
Piątek 14.15-15.00
Kwaśna RenataKoło geograficznePoniedziałek 14.15-15.00
Lauzer JadwigaRepetytorium dla kl. IIICzwartek 14.15-15.00
Leszczyńska BarbaraKoło fizycznePiątek 13.25-14.10
Linert MagdalenaRepetytorium z angielskiego kl. IIIWtorek 13.25-14.10
Marcelińska AleksandraKoło języka polskiegoPoniedziałek 7.10-7.55
Męcner AngelikaKoło matematyczneŚroda 7.10-7.55
Ks. Mikociak TomaszSzkolne Koło CaritasCzwartek 12.35-13.20
Michalska-Ostrowska DanutaKoło plastycznewg odrębnego harmonogramu
Moczydłowska KatarzynaKoło bibliotecznewtorek 8.00-8.45

środa 8.50-9.35

ks. Musur Jakubkoło religijneparafia
Nowak EdytaRepetytorium z polskiego dla kl. IIIcPoniedziałek 14.15-15.00
Oleksy-Nocoń WiolettaKoło dziennikarskie „Mistrz pióra”Poniedziałek 14.15-15.00

Środa 14.15-15.00

Pękala OlafKoło turystycznewg planu
Ptak-Kubica BeataKoło historyczneCzwartek 7.10-7.55
Radeberg DariaRepetytorium 8bPoniedziałek 8.00-8.45
Rosner-Puzoń JustynaRepetytorium dla kl. IIIcPoniedziałek 7.10-7.55
Rybiński JacekSKS piłka nożnaŚroda 16.45-17.30
SKS pływaniePiątek 15.00-15.45
Sikora WojciechKoło informatycznePiątek 14.15-15.00
Sitek BernadetaKoło ekologiczneWtorek 14.15-15.00
Słaboszewska AgnieszkaRepetytorium 8cŚroda 7.10-7.55
Słonowska RenataKoło humanistyczne
Pomoc w odrabianiu zadań domowychWtorek 14.10-15.10
Strojek KatarzynaKółko szachoweŚroda 7.00-7.55
Zajęcia sportowePoniedziałek 15.00-15.45
Pomoc w odrabianiu zadań domowychPiątek 11.00-12.00
ks. Wilk KrzysztofRuch Światło-ŻycieSobota 11.30-13.00

Konsultacje dla uczniów klas 4-8 i III gim.

ProwadzącyTerminy zajęć
Biegun EwelinaPoniedziałek 13.25-14.10
Błasiak ŁukaszWtorek 15.00-16.00

piątek 14.15-15.00

Borkała WojciechCzwartek 7.10-7.55

Wtorek 15.00-15.45

Broniszewska JoannaPiątek 14.15-15.00
Bujnowska MartaCzwartek 7.10-7.55
Caputa-Tarnowska MałgorzataPoniedziałek 15.30-16.15

Środa 7.00-7.55

Chromiec-Grzybowska MarzenaPoniedziałek 13.25-14.10
Ciepielewska-Rosa MonikaŚroda 13.25-14.10
Filuś MarekPiątek 14.15-15.00
Gacek BogdanPiątek 15.10-16.00
Garbat Elżbieta s. CecyliaPiątek 13.25-14.10
Gawlas MałgorzataPoniedziałek 13.25-14.10
Górna-Król DorotaŚroda 13.25-14.10
Herman MałgorzataWtorek 8.50-9.35
Jurusik-Wasilewska SylwiaPoniedziałek 14.15-15.00
Kozak BeataCzwartek 14.15-15.00
Kruk JanuszŚroda 15.00-16.00
Kwaśna RenataPiątek 7.05-7.50
Lauzer JadwigaWtorek 13.25-14.10
Leszczyńska BarbaraPoniedziałek 14.15-15.00

Wtorek 14.15-15.00

Linnert MagdalenaPiątek 13.25-14.10
Łukasz AnetaWtorek 7.00-7.45
Marcelińska AleksandraPiątek 7.05-7.50
Męcner AngelikaPoniedziałek 13.25-14.10
Michalska-Ostrowska DanutaWtorek 14.15-15.00
Motak BogusławaPoniedziałek 12.35-13.20

Poniedziałek 13.25-14.10

ks. Musur JakubWtorek 13.25-14.10
Nowak EdytaWtorek 8.00-8.45
Oleksy-Nocoń WiolettaPoniedziałek 13.25-14.10
Pękala OlafCzwartek 14.15-15.00
Ptak-Kubica BeataPiątek 7.00-7.45
Radeberg DariaCzwartek 13.25-14.10
Rosner-Puzoń JustynaPoniedziałek 7.00-7.45

Czwartek 12.35-13.20

Rybiński JacekŚroda 16.45-17.45

Piątek 15.00-16.00

Sikora WojciechPoniedziałek i czwartek 14.15-15.00
Sitek BernadetaŚroda 14.15-15.00
Słaboszewska AgnieszkaPiątek 7.10-7.55
Strojek Katarzyna

Zespoły korekcyjno-kompensacyjne i zajęcia rewalidacyjne

Rodzaj zajęć
ProwadzącyTerminy zajęć
Miejsce zajęć
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjneWiesława Zielińskaponiedziałek 13.25-14.10gabinet w sekretariacie
wtorek 8.00-8.45gabinet w sekretariacie
środa 7.15-8.00gabinet w sekretariacie
czwartek 14.10-15.00gabinet w sekretariacie
piątek 8.00-8.45gabinet w sekretariacie
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjneAdrianna Włosekponiedziałek  13.25-14.10gabinet pedagoga
wtorek 12.35-13.20gabinet pedagoga
środa 12.35-13.20sala 9
czwartek 8.00-9.00sala 22
Zajęcia rewalidacyjneKatarzyna Jakóbiec-Wieteskawtorek 8.00-9.00gabinet pedagoga
piątek 8.00-9.00gabinet pedagoga
 czwartek 11.00-13.00gabinet pedagoga
Zajęcia socjoterapeutyczneponiedziałek 8.00-9.00gabinet pedagoga
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjneBożena Kordekponiedziałek 10.40-15.00
wtorek 11.45-14.10
środa 10.40-15.00
czwartek 11.45-15.00
piątek 12.35-13.20
Zajęcia logopedyczneBeata Gandzelwtorek: 9.45-10.30, 11.45-12.30, 13.25-14.10
środa: 11:45-12:30
czwartek: 13:25-14:10
piątek: 13:25-14:10