Koła zainteresowań 2019/2020

Zajęcia dodatkowe dla klas 1-3

Tygodniowy czas zajęć Nazwisko i imię nauczyciela Rodzaj zajęć Czas i miejsce zajęć
2h Dorota Tomaszewska

1a

Zespół wyrównawczy Poniedziałek 11.40-12.25, s. 12a
SKKT soboty
2h Ewa Danel-Majdak

1b

Zespół wyrównawczy Piątek 11.40-12.25, s. 7a
SKKT soboty
2h Ilona Kanik

1c

 

Zespół wyrównawczy Poniedziałek 11.40-12.25, s. 7a
SKKT, Szkolne Koło Caritas soboty
2h Katarzyna Sordyl

1d

 

Zespół wyrównawczy Czwartek 10.40-11.25, s. 6a
Koło plastyczne Wtorek 16.00-16.45, s.26
2h Małgorzata Stasicka

2a

Zespół wyrównawczy Wtorek 11.40-12.25, s. 6a
Koło matematyczne Środa 11.40-12.25, s. 6a
2h Bogusława Soduła

2b

Zespół wyrównawczy Piątek 12.40-13.25, s.12a, s. 7a
Koło matematyczne Środa 12.40-13.25, s.12a
2h Bożena Worecka

2c

Zespół wyrównawczy Czwartek 12.40-13.25, s. 7a
Kółko plastyczne Wtorek 12.40-13.25, s.6a
2 h Olga Łozińska-Marek

3a

Zespół wyrównawczy Czwartek, piątek 7.30-8.00, s.24
Koło matematyczne Poniedziałek 11.40-12.25, s. 16a
Zajęcia rozwijające uzdolnienia artystyczne wg harmonogramu, soboty
2 h Iwona Maeser

3b

Zespół wyrównawczy Wtorek 10.40-11.25, s. 7a
Zespół wyrównawczy Czwartek 11.40-12.25, s. 6a
2 h Dorota Wróbel

3c

Zespół wyrównawczy Środa 11.40-12.25, s. 7a
SKKT Soboty
2h Katarzyna Strojek

 

Koło Sportowe Środa 11.40-12.25
Konsultacje Piątek 11.40-12.25

Zajęcia pozalekcyjne klas 4-8

Opiekun Rodzaj zajęć Termin zajęć
Biegun Ewelina Repetytorium j. angielski czwartek 7.15-8.00
Błasiak Łukasz SKS basen wtorek 15.00-16.00
Borkała Wojciech SKS basen środa 13.30-15.05
Broniszewska Joanna Repetytorium wtorek 7.10-7.55
Bujnowska Marta Koło j. angielskiego środa 11.40-12.25
Caputa-Tarnowska Małgorzata SKS czwartek 13.30-14.15
Chromiec-Grzybowska Marzena Koło muzyczne wtorek 14.20-15.05
Filuś Marek Repetytorium z geografii Środa 7.10-7.55
Gacek Bogdan Koło informatyczne wtorek 14.15-15.45
Garbat Elżbieta – s. Cecylia Schola dziecięca sobota, niedziela 10.00
Górna-Król Dorota Koło polonistyczne wtorek 7.10-7.55
Herman Małgorzata – s. Noemi Koło teatralne czwartek 7.10-7.55
Hulboj Anna Koło fizyczne środa 7.10-7.55
Konior-Zawalonka Ewa Koło artystyczne wg odrębnego harmonogramu
Kozak Beata Koło j. angielskiego środa 13.30-14.15
Lauzer Jadwiga Koło matematyczne poniedziałek 13.30-14.15
Linert Magdalena Koło j. angielskiego czwartek 13.30-14.15
Marcelińska Aleksandra Koło j. polskiego piątek 7.10-7.55
Męcner Angelika Koło matematyczne wtorek 7.10-7.55
Ks. Mikociak Tomasz Szkolne Koło Caritas
Moczydłowska Katarzyna Koło biblioteczne wg odrębnego harmonogramu
ks. Musur Jakub Koło religijne parafia
Nowak Edyta Koło j. polskiego piątek 13.30-14.15
Oleksy-Nocoń Wioletta Koło dziennikarskie „Mistrz pióra” środa 7.10-7.55
Pękala Olaf Repetytorium j. polskiego czwartek 13.30-14.15
Ptak-Kubica Beata Koło historyczne środa 7.10-7.55
Radeberg Daria Repetytorium matemat. wtorek 14.20-15.05
Rosner-Puzoń Justyna Koło j. angielskiego piątek 13.30-14.15
Rybiński Jacek SKS pływanie piątek 15.00-15.45
Sikora Wojciech Koło informatyczne poniedziałek 15.05-15.50
Sitek Bernadeta Koło biologiczne czwartek 14.20-15.05
Słaboszewska Agnieszka Repetytorium j. angielskiego wtorek 7.10-7.55
Słonowska Renata Koło recytatorskie poniedziałek, wtorek 14.20-15.05

Konsultacje dla uczniów klas 4-8

Prowadzący Terminy zajęć
Biegun Ewelina piątek 7.10-7.55
Błasiak Łukasz wtorek 15.00-16.00
Borkała Wojciech środa 13.30-14.15
Broniszewska Joanna środa 13.30-14.15
Bujnowska Marta wtorek 7.10-7.55
Caputa-Tarnowska Małgorzata czwartek 13.30-14.15
Chromiec-Grzybowska Marzena czwartek 7.10-7.55
Filuś Marek piątek 14.20-15.05
Gacek Bogdan środa 14.20-15.05, piątek 7.10-7.55
Garbat Elżbieta – s. Cecylia poniedziałek 11.40-12.25
Gawlas Małgorzata środa 13.30-14.15
Górna-Król Dorota środa 13.30-14.15
Herman Małgorzata – s. Noemi poniedziałek 14.20-15.05
Hulboj Anna czwartek 7.10-7.55
Jurusik-Wasilewska Sylwia wtorek 13.30-15.05
Kozak Beata poniedziałek 14.15-15.05
Lauzer Jadwiga wtorek 7.10-7.55
Linnert Magdalena piątek 13.30-14.15
Marcelińska Aleksandra piątek 7.10-7.55
Męcner Angelika środa 7.10-7.55
Michalska-Ostrowska Danuta poniedziałek 8.00-8.45, 13.30-14.15
Motak Bogusława poniedziałek 12.40-13.25
ks. Musur Jakub środa 13.30-14.15
Nowak Edyta poniedziałek 13.30-14.15
Oleksy-Nocoń Wioletta poniedziałek 8.00-8.45
Pękala Olaf czwartek 13.30-14.15
Ptak-Kubica Beata piątek 7.10-7.55
Radeberg Daria wtorek 13.30-14.15
Rosner-Puzoń Justyna poniedziałek 7.10-7.55
Sikora Wojciech środa 15.10-15.50
Sitek Bernadeta środa 13.30-14.15
Słaboszewska Agnieszka środa 7.10-7.55

Zespoły korekcyjno-kompensacyjne i zajęcia rewalidacyjne

Rodzaj zajęć
Prowadzący Terminy zajęć
Miejsce zajęć
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Wiesława Zielińska poniedziałek 13.25-14.10 gabinet w sekretariacie
wtorek 8.00-8.45 gabinet w sekretariacie
środa 7.15-8.00 gabinet w sekretariacie
czwartek 14.10-15.00 gabinet w sekretariacie
piątek 8.00-8.45 gabinet w sekretariacie
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Adrianna Włosek poniedziałek  13.25-14.10 gabinet pedagoga
wtorek 12.35-13.20 gabinet pedagoga
środa 12.35-13.20 sala 9
czwartek 8.00-9.00 sala 22
Zajęcia rewalidacyjne Katarzyna Jakóbiec-Wieteska wtorek 8.00-9.00 gabinet pedagoga
piątek 8.00-9.00 gabinet pedagoga
 czwartek 11.00-13.00 gabinet pedagoga
Zajęcia socjoterapeutyczne poniedziałek 8.00-9.00 gabinet pedagoga
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Bożena Kordek poniedziałek 10.40-15.00
wtorek 11.45-14.10
środa 10.40-15.00
czwartek 11.45-15.00
piątek 12.35-13.20
Zajęcia logopedyczne Beata Gandzel wtorek: 9.45-10.30, 11.45-12.30, 13.25-14.10
środa: 11:45-12:30
czwartek: 13:25-14:10
piątek: 13:25-14:10