Koła zainteresowań 2020/2021

Zajęcia rewalidacyjne, dodatkowe, pozalekcyjne, konsultacje i zespoły korekcyjno-kompensacyjne w roku szkolnym 2020/2021.

Zajęcia pozalekcyjne dla klas 1-3

Tyg. czas zajęć Imię, nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Czas i miejsce zajęć
2 h Olga Łozińska-Marek

1a

zespół wyrównawczy

kółko matematyczne

wtorek 11.40 – 12.25 s.29

piątek  11.40 – 12.25  s.1a

2 h Iwona Maeser

1b

zespół wyrównawczy

zajęcia plastyczne

czwartek 12.40 – 13.25,  s.7a

wtorek 11.40 – 12.25  s.1b

2 h Dorota Wróbel

1c

zespół wyrównawczy poniedziałek 11.40 – 12.25
2 h Dorota Tomaszewska

2a

zespół wyrównawczy czwartek 11.40 – 12.25  s.12a
2 h Ewa Danel-Majdak

2b

zespół wyrównawczy poniedziałek 11.40 – 12.25, s. 12a
2 h Ilona Kanik

2c

zespół wyrównawczy

Szkolne koło Caritas

środa 11.40 – 12.25 s. 4a
2 h Katarzyna Sordyl

2d

zespół wyrównawczy

Szkolne koło Caritas

poniedziałek 16.00 – 16.45  s.30
2 h Małgorzata Stasicka

3a

zespół wyrównawczy                  koło matem.

 

wtorek 11.40 – 12.25

poniedziałek 16.00 – 16.45

2 h Bogusława Soduła

3b

koło matematyczne

zespół wyrównawczy

piątek 12.40 – 13.25  s.12a

poniedziałek 12.40 – 13.25, s. 12a

2 h Marlena Ślezak-Namiota

3c

zespół wyrównawczy

koło plastyczne

czwartek 11.40 – 12.25

środa 11.40 – 12.25

2 h Katarzyna Strojek zajęcia SKS

wspomaganie kl. 2c

czwartek 13.20 – 15.05
2 h Jadwiga Czerwińska wspomaganie w kl. 3c

Zajęcia pozalekcyjne klas 4-8

Opiekun Rodzaj zajęć Termin zajęć
Biegun Ewelina konsultacje

repetytorium

piątek 7.10-7.55

czwartek 7.10-7.55

Błasiak Łukasz konsultacje wtorek 15.00-15.45

piątek 14.00-15.00

Borkała Wojciech konsultacje

zaj. sportowe

piątek 13.30-15.05

czwartek 7.10-7.55

Broniszewska Joanna konsultacje

koło matematyczne

piątek 14.20-15.05

piątek 13.30-14.15

Bujnowska Marta konsultacje kl. 6d/f

repetytorium

środa 13.30-14.15

piątek 13.30-14.15

Caputa-Tarnowska Małgorzata konsultacje

SKS

czwartek 13.30-15.05

czwartek 13.30-15.05

Chromiec-Grzybowska Marzena konsultacje

konsultacje geogr./przyr.

wtorek 14.20-15.05

środa 7.10-7.55

Dadak Damian konsultacje poniedziałek 14.20-15.05
Filuś Marek konsultacje

repetytorium

środa 13.30-14.15

wtorek 7.10-7.55

 

Gacek Bogdan konsultacje

konsultacje

środa 14.05-15.00

poniedziałek 7.10-8.50

Garbat Elżbieta –

s. Cecylia

konsultacje

Schola dziecięca

wtorek 10.40-11.25

sobota 10.00-12.00

Górna-Król Dorota konsultacje poniedziałek 13.30-15.05
Gawlas Małgorzata konsultacje

odrabianie lekcji – świetlica

wtorek 7.10-7.55

czwartek 15.00-16.00

Herman Małgorzata –

s. Noemi

konsultacje

koło teatralne

poniedziałek 13.30-14.15

wtorek 7.10-7.55

Hulboj Anna konsultacje

konsultacje

czwartek 7.10-7.55

wtorek 14.20-15.05

Jurusik-Wasilewska Sylwia konsultacje

koło j. rosyjskiego

poniedziałek 13.25-14.15

wtorek 13.25-14.15

Konior-Zawalonka Ewa koło artystyczne wg odrębnego harmonogramu
Kozak Beata konsultacje

konsultacje

środa 7.10-7.55

czwartek 7.10-7.55

Kozak Beata konsultacje

koło j. angielskiego

czwartek 14.20-15.05

wtorek 14.20-15.05

Mastalerz Patrycja konsultacje kl.7

konsultacje kl.8

wtorek 7.10-7.55

środa 7.10-7.55

Lauzer Jadwiga konsultacje

koło matematyczne

środa 7.10-7.55

poniedziałek 13.30-14.15

Linert Magdalena konsultacje 5b, 6b, 7d

konsultacje 7a, 7b

poniedziałek 13.30-14.15

piątek 13.30-14.15

Marcelińska Aleksandra konsultacje

repetytorium

piątek 7.10-7.55

poniedziałek 7.10-7.55

Męcner Angelika konsultacje

repetytorium

wtorek 7.10-7.55

środa 7.10-7.55

Michalska-Ostrowska Danuta konsultacje

konsultacje

poniedziałek 13.30-14.15

czwartek 13.30-14.15

Ks. Mikociak Tomasz Szkolne Koło Caritas

konsultacje

poniedz. 10.40-11.25

środa 1040-11.25

Moczydłowska Katarzyna koło biblioteczne poniedziałek 7.10-7.55, czwartek 7.00-7.45
Motak Bogusława konsultacje

koło matematyczne

piątek 13.30-14.15

wtorek 7.10-7.55

Nowak Edyta konsultacje

repetytorium

wtorek 13.30-14.15

wtorek 14.20-15.05

Oleksy-Nocoń Wioletta konsultacje

koło dziennikarskie

poniedz. 14.20-15.05

środa 7.10-7.55

Pękala Olaf konsultacje

repetytorium

środa 14.20-15.05

czwartek 14.20-15.05

Ptak-Kubica Beata konsultacje

Koło historyczne

piątek 7.10-7.55

środa 7.10-7.55

Radeberg Daria konsultacje

repetytorium kl. 8a

środa 13.30-14.15

środa 14.20-15.05

Rosner-Puzoń Justyna konsultacje

repetytorium dla kl.VII (7a, 7e,7f)

poniedziałek 7.10-7.55

wtorek 7.10-7.55

Rybiński Jacek konsultacje

SKS

piątek 15.10-15.55

wtorek 14.20-15.05

Sikora Wojciech konsultacje środa 15.10-15.55

wtorek 14.20-15.05

Sitek Bernadeta konsultacje

koło biologiczne

poniedziałek 13.30-14.15

wtorek 13.30-14.15

Słaboszewska Agnieszka konsultacje

koło j. angielskiego

poniedziałek 7.10-7.55

środa 7.10-7.55

Słonowska Renata koło czytelniczo-recytatorskie poniedziałek 14.20-15.05

wtorek 14.20-15.05

Strojek Katarzyna konsultacje czwartek 13.30-14.15

Konsultacje dla uczniów klas 4-8

Prowadzący Terminy zajęć
Biegun Ewelina piątek 7.10-7.55
Błasiak Łukasz poniedziałek 14.15-15.05
Borkała Wojciech środa 7.10-7.55
Broniszewska Joanna środa 13.30-14.15
Bujnowska Marta wtorek 7.00-7.45
Caputa-Tarnowska Małgorzata czwartek 13.30-14.15
Chromiec-Grzybowska Marzena czwartek 7.10-7.55
Filuś Marek czwartek 14.20-15.05
Gacek Bogdan środa 14.20-15.05, poniedziałek 7.10-7.55
Garbat Elżbieta – s. Cecylia poniedziałek 11.40-12.25, piątek 9.45-10.30
Gawlas Małgorzata środa 13.30-14.15
Górna-Król Dorota środa 13.30-14.15
Herman Małgorzata – s. Noemi poniedziałek 13.30-15.05,
Hulboj Anna czwartek 7.10-7.55
Jurusik-Wasilewska Sylwia wtorek 13.30-15.05
Karus Anna piątek 14.20-15.05
Konior-Zawalonka Ewa czwartek 13.30-14.15
Kozak Beata poniedziałek 14.20-15.05
Lauzer Jadwiga wtorek 7.10-7.55
Linnert Magdalena piątek 13.30-14.15
Marcelińska Aleksandra poniedziałek 7.10-7.55
Męcner Angelika środa 7.00-7.45
Michalska-Ostrowska Danuta poniedziałek 8.00-8.45, 14.20-15.05
Motak Bogusława poniedziałek 13.30-14.15
ks. Musur Jakub środa 13.30-14.15
Nowak Edyta poniedziałek 13.30-14.15
Oleksy-Nocoń Wioletta środa 7.10-7.55
Pękala Olaf środa 14.20-15.05
Ptak-Kubica Beata piątek 7.00-7.45
Radeberg Daria wtorek 7.10-7.55
Rosner-Puzoń Justyna poniedziałek 7.10-7.55
Sikora Wojciech środa 15.10-15.50
Sitek Bernadeta środa 13.30-14.15
Słaboszewska Agnieszka środa 7.10-7.55

Zespoły korekcyjno-kompensacyjne i zajęcia rewalidacyjne

Rodzaj zajęć
Prowadzący Terminy zajęć
Miejsce zajęć
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Wiesława Zielińska poniedziałek 13.25-14.10 gabinet w sekretariacie
wtorek 8.00-8.45 gabinet w sekretariacie
środa 7.15-8.00 gabinet w sekretariacie
czwartek 14.10-15.00 gabinet w sekretariacie
piątek 8.00-8.45 gabinet w sekretariacie
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Adrianna Włosek poniedziałek  13.25-14.10 gabinet pedagoga
wtorek 12.35-13.20 gabinet pedagoga
środa 12.35-13.20 sala 9
czwartek 8.00-9.00 sala 22
Zajęcia rewalidacyjne Katarzyna Jakóbiec-Wieteska wtorek 8.00-9.00 gabinet pedagoga
piątek 8.00-9.00 gabinet pedagoga
 czwartek 11.00-13.00 gabinet pedagoga
Zajęcia socjoterapeutyczne poniedziałek 8.00-9.00 gabinet pedagoga
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Bożena Kordek poniedziałek 10.40-15.00
wtorek 11.45-14.10
środa 10.40-15.00
czwartek 11.45-15.00
piątek 12.35-13.20
Zajęcia logopedyczne Beata Gandzel wtorek: 9.45-10.30, 11.45-12.30, 13.25-14.10
środa: 11:45-12:30
czwartek: 13:25-14:10
piątek: 13:25-14:10

 

Leave a Reply