Wydarzenia i osiągnięcia 2019/2020

Wydarzenia i osiągnięcia Szkoły Podstawowej nr 13 w roku szkolnym 2019/2020

 

Lp.DataWydarzenia szkoły/osiągnięcia uczniów
14.10.2019Wieczorek poetycki „Pamięć i nadzieja”
211.10.2019Ślubowanie klas pierwszych
322.10.2019

 

Bajarz Roku – Emilia Siedlaczek – wyróżnienie
44.11.2019

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – do drugiego etapu przeszła Magda Maślanka,

 

56.11.2019

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego – do drugiego etapu przeszli:  Magda Maślanka, Justyna Galant

 

68.11.2019

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii – do drugiego etapu przeszedł Jakub Grzegorczyk

 

719.11.2019

 

„W krainie poezji Józefa Ratajczaka” – Emilia Siedlaczek – wyróżnienie

 

820.11.2019

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego – do drugiego etapu przeszła Oleksandra Tkachuk
924.11.2019

 

XIV Ogólnoszkolny Miejski Konkurs „Bajarz Roku” – Anna Kasztura
1026.11.2019

 

II miejsce; Międzyszkolny Konkurs „Dziedzictwo Kulturowe Regionu – Konkurs Wiedzy o Bielsku – Białej” – Marcin Wójcicki (6a) – I miejsce, Małgorzata Malarz (6d) – IV miejsce, Agata Pawlas (5f) – IX miejsce.

 

1126.11.2019

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy dziewcząt klasyfikacja drużynowa – II miejsce /M. Kisiel, O. Maga, N. Musioł/

 

1229.10.2019

 

1 miejsce, dwa 2 miejsca, dwa 3 miejsca oraz 3 wyróżnienia w Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Widok z mojego okna”.

Kategoria rysunek: 1 miejsce –Gabriela Widerska 5f, 2 miejsce- Dominika Sieczek 6a i Paulina Stojczyk 6b, 3 miejsce- Nikodem Cempel 5a, wyróżnienie- Karina Dudek 6e i Lena Kowalska 5a.

Kategoria kolaż: 2 miejsce Bartosz Michalski 5a i Wiktor Dworak 5e.

 

1316.12.2019

 

Uczniowie zakwalifikowani do II stopnia XV Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Juniorów 2019/2020:  Paweł Gach kl. 8b, Mateusz Pławecki kl. 8a,  Magdalena Maślanka kl. 8c, Wiktor Matuszek kl. 8c
144.12.2019Konkurs plastyczny organizowany przez Dom Kultury w Olszówce „Aniołek na Święta”. 3 miejsce- Miłosz Sieczek 5b, wyróżnienie- Maja Klajner 5e.

 

1516.12.2019

 

Konkurs plastyczny organizowany przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej „Upcykling czyli ekologiczna kartka świąteczna”.

1 miejsce-Adrian Borak 5e, wyróżnienie-Agata Pawlas 5f.

 

1620.12.2019

 

2 miejsce w olimpiadzie PCK w rejonie, Maja Biel, klasa 8a

 

1720.12.2019

 

I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Bielska – Białej w Sztafetowych biegach przełajowych: Jaromin Oliwia, Konieczna Malwina, Król Antonina,  Kowrygo Antonina, Szymańska Daria, Krupa Nikola, Bakalarska Nikola, Konieczna Liliana
1820.12.2019

 

II miejsce dziewcząt w 1/4 finału wojewódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych:  Jaromin Oliwia, Konieczna Malwina, Król Antonina,  Kowrygo Antonina, Szymańska Daria, Krupa Nikola, Łukaszewska Judyta, Konieczna Liliana.
1920.12.2019

 

IV miejsce chłopców w 1/4 finału wojewódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych: Kiwior Nikodem, Damek Jakub, Kowalczyk Jakub, Pawlik Kacper, Wątroba Tymek, Fabiański Adam, Gadacz Jakub, Papuga Kajetan.
207.01.2020Szymon Banasik 5b zdobycie wyróżnienia na okręgowym etapie
5. edycji zorganizowanego przez senacką Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej oraz Fundację  im. Św. Cyryla i Metodego konkursu „List do Taty”
219.01.2020Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej – zakwalifikowani do finału: Magda Maślanka, Wiktor Matuszek, Maja Biel.

 

Dodaj komentarz