Koła zainteresowań 2019/2020

Koła zainteresowań, konsultacje i inne zajęcia pozalekcyjne.

Zajęcia dodatkowe dla klas 1-3

Tygodniowy czas zajęć Nazwisko i imię nauczyciela Rodzaj zajęć Czas i miejsce zajęć
2h Dorota Tomaszewska

1a

Zespół wyrównawczy czwartek 10.40-11.25, s. 1b
SKKT soboty
2h Ewa Danel-Majdak

1b

Zespół wyrównawczy czwartek 10.40-11.25, s. 7a
SKKT soboty
2h Ilona Kanik

1c

 

Zespół wyrównawczy poniedziałek 11.40-12.25, s. 7a
SKKT, Szkolne Koło Caritas soboty
2h Katarzyna Sordyl

1d

 

Zespół wyrównawczy poniedziałek 11.40-12.25, s. 6a
Koło plastyczne wtorek 12.40-13.25, s. 25
2h Małgorzata Stasicka

2a

Zespół wyrównawczy wtorek 12.40-13.25, s. 19
Koło matematyczne poniedziałek 11.40-12.25, s. 16a
2h Bogusława Soduła

2b

Zespół wyrównawczy środa 16.00-16.45, s. 29
Koło matematyczne wtorek 11.40-12.25, s. 12a
2h Marlena Śleziak-Namiota

2c

Zespół wyrównawczy czwartek 12.40-13.25, s. 7a
Kółko plastyczne wtorek 12.40-13.25, s. 6a
2 h Olga Łozińska-Marek

3a

Zespół wyrównawczy środa 16.00-16.45 s. 24
Koło matematyczne poniedziałek 10.40-11.25, s. 1b
Zajęcia rozwijające uzdolnienia artystyczne wg harmonogramu, soboty
2 h Iwona Maeser

3b

Zespół wyrównawczy poniedziałek 11.40-12.25, s. 6a
Zespół wyrównawczy czwartek 11.40-12.25, s. 6a
2 h Dorota Wróbel

3c

Zespół wyrównawczy wtorek 12.40-13.25, s. 12a
SKKT soboty
2h Katarzyna Strojek

 

Koło Sportowe wtorek 12.40-13.25
Konsultacje piątek 11.40-12.25

Zajęcia pozalekcyjne klas 4-8

Opiekun Rodzaj zajęć Termin zajęć
Biegun Ewelina Repetytorium j. angielski czwartek 7.10-7.55
Błasiak Łukasz SKS basen wtorek 15.00-16.00
Borkała Wojciech SKS basen środa 13.30-15.05
Broniszewska Joanna Repetytorium wtorek 7.10-7.55
Bujnowska Marta Koło j. angielskiego środa 11.40-12.25
Caputa-Tarnowska Małgorzata SKS czwartek 13.30-15.05
Chromiec-Grzybowska Marzena Koło muzyczne wtorek 14.20-15.05
Filuś Marek Repetytorium z geografii środa 7.10-7.55
Garbat Elżbieta – s. Cecylia Schola dziecięca sobota, niedziela 10.00
Górna-Król Dorota Koło polonistyczne środa 7.10-7.55
Herman Małgorzata – s. Noemi Koło teatralne czwartek 7.10-7.55
Hulboj Anna Koło fizyczne środa 7.10-7.55
Konior-Zawalonka Ewa Koło artystyczne wg odrębnego harmonogramu
Kozak Beata Koło j. angielskiego środa 14.20-15.05
Lauzer Jadwiga Koło matematyczne poniedziałek 13.30-14.15
Linert Magdalena Koło j. angielskiego czwartek 13.30-14.15
Marcelińska Aleksandra Koło j. polskiego piątek 7.10-7.55
Męcner Angelika Koło matematyczne wtorek 7.10-7.55
Ks. Mikociak Tomasz Szkolne Koło Caritas sobota
Moczydłowska Katarzyna Koło biblioteczne wg odrębnego harmonogramu
ks. Musur Jakub Koło religijne sobota
Nowak Edyta Koło j. polskiego piątek 13.30-14.15
Oleksy-Nocoń Wioletta Koło dziennikarskie „Mistrz pióra” piątek 12.30-13.25
Pękala Olaf Repetytorium j. polskiego czwartek 13.30-14.15
Ptak-Kubica Beata Koło historyczne środa 7.10-7.55
Radeberg Daria Repetytorium matemat. czwartek 13.30-14.15
Rosner-Puzoń Justyna Koło j. angielskiego piątek 13.30-14.15
Rybiński Jacek SKS pływanie piątek 15.00-15.45
Sikora Wojciech Koło informatyczne piatek 7.10-7.55
Sitek Bernadeta Koło biologiczne czwartek 14.20-15.05
Słaboszewska Agnieszka Repetytorium j. angielskiego wtorek 7.10-7.55
Słonowska Renata Koło recytatorskie środa 12.40-13.25

Konsultacje dla uczniów klas 4-8

Prowadzący Terminy zajęć
Biegun Ewelina piątek 7.10-7.55
Błasiak Łukasz poniedziałek 14.15-15.05
Borkała Wojciech środa 7.10-7.55
Broniszewska Joanna środa 13.30-14.15
Bujnowska Marta wtorek 7.00-7.45
Caputa-Tarnowska Małgorzata czwartek 13.30-14.15
Chromiec-Grzybowska Marzena czwartek 7.10-7.55
Filuś Marek czwartek 14.20-15.05
Gacek Bogdan środa 14.20-15.05, poniedziałek 7.10-7.55
Garbat Elżbieta – s. Cecylia poniedziałek 11.40-12.25, piątek 9.45-10.30
Gawlas Małgorzata środa 13.30-14.15
Górna-Król Dorota środa 13.30-14.15
Herman Małgorzata – s. Noemi poniedziałek 13.30-15.05,
Hulboj Anna czwartek 7.10-7.55
Jurusik-Wasilewska Sylwia wtorek 13.30-15.05
Karus Anna piątek 14.20-15.05
Konior-Zawalonka Ewa czwartek 13.30-14.15
Kozak Beata poniedziałek 14.20-15.05
Lauzer Jadwiga wtorek 7.10-7.55
Linnert Magdalena piątek 13.30-14.15
Marcelińska Aleksandra poniedziałek 7.10-7.55
Męcner Angelika środa 7.00-7.45
Michalska-Ostrowska Danuta poniedziałek 8.00-8.45, 14.20-15.05
Motak Bogusława poniedziałek 13.30-14.15
ks. Musur Jakub środa 13.30-14.15
Nowak Edyta poniedziałek 13.30-14.15
Oleksy-Nocoń Wioletta środa 7.10-7.55
Pękala Olaf środa 14.20-15.05
Ptak-Kubica Beata piątek 7.00-7.45
Radeberg Daria wtorek 7.10-7.55
Rosner-Puzoń Justyna poniedziałek 7.10-7.55
Sikora Wojciech środa 15.10-15.50
Sitek Bernadeta środa 13.30-14.15
Słaboszewska Agnieszka środa 7.10-7.55

Zespoły korekcyjno-kompensacyjne i zajęcia rewalidacyjne

Rodzaj zajęć
Prowadzący Terminy zajęć
Miejsce zajęć
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Wiesława Zielińska poniedziałek 13.25-14.10 gabinet w sekretariacie
wtorek 8.00-8.45 gabinet w sekretariacie
środa 7.15-8.00 gabinet w sekretariacie
czwartek 14.10-15.00 gabinet w sekretariacie
piątek 8.00-8.45 gabinet w sekretariacie
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Adrianna Włosek poniedziałek  13.25-14.10 gabinet pedagoga
wtorek 12.35-13.20 gabinet pedagoga
środa 12.35-13.20 sala 9
czwartek 8.00-9.00 sala 22
Zajęcia rewalidacyjne Katarzyna Jakóbiec-Wieteska wtorek 8.00-9.00 gabinet pedagoga
piątek 8.00-9.00 gabinet pedagoga
 czwartek 11.00-13.00 gabinet pedagoga
Zajęcia socjoterapeutyczne poniedziałek 8.00-9.00 gabinet pedagoga
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Bożena Kordek poniedziałek 10.40-15.00
wtorek 11.45-14.10
środa 10.40-15.00
czwartek 11.45-15.00
piątek 12.35-13.20
Zajęcia logopedyczne Beata Gandzel wtorek: 9.45-10.30, 11.45-12.30, 13.25-14.10
środa: 11:45-12:30
czwartek: 13:25-14:10
piątek: 13:25-14:10